Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
stdClass Object
(
  [id] => 75
  [cat_id] => 2
  [activity_type] => 1
  [name] => Lydia Oyun Metni
  [slug] => lydia
  [amount] => 120
  [amount_title] => Fiyat
  [sub_options] => 
  [sub_require] => 
  [service_fee] => 0
  [stock] => 986
  [content] => 

Çok zengin bir ailenin tek çocuğu güzel Lydia, yaşadığı çevreye uyum sağlayamayan içine kapanık bir genç kızken tanıştığı iş adamı Kandaules’ te, aradığı bütün doğallığı ve dürüstlüğü bulur. Onunla evlenir ve kocasına saplantılı bir aşkla bağlanır. Ta ki, her şeye sahip olduğu halde tatmin olamayan Kandaules, karısının güzelliğini ispatlamak için onu çıplakken en yakın adamı Gyges’ e gizlice izletene kadar.
Sonrasında, Lydia ve Gyges arasında acı dolu bir sorgulama, yüzleşme ve cezalandırma süreci başlar. 

[file_extension] => .jpg [video] => [tags] => [duration] => 80 [num_of_people] => 5 [write_date] => [start_date] => [end_date] => [new] => 0 [via] => [sale_status] => 1 [priority] => [pages] => 48 [address_is_active] => [created_by] => 5 [created_at] => 2020-01-18 13:27:08 [updated_by] => 5 [updated_at] => 2023-12-22 11:27:50 [status] => 1 [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/product/l/lydia/image/lydia-530x390.jpg [category] => Trajedi & Dram [purchased] => [author] => Array ( [0] => stdClass Object ( [author_img_url] => https://tiyatrolar.com.tr//uploads/images/yazarlar/burcak-collu.jpg [slug] => burcak-collu [name] => Burçak Çöllü [title] => Yazar ) ) [plays] => Array ( ) )